Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
Logg inn Logg inn

KRAMER Fibre LC-LC 200m, 4LC Optic Breakout 50/125

Forsiden Kabler Kabler KRAMER Fibre LC-LC 200m, 4LC Optic Breakout 50/125
Du må logge inn for å handle/se priser.
KRAMER Fibre LC-LC 200m, 4LC Optic Breakout 50/125 (C-4LC/4LC-656)

KRAMER Fibre LC-LC 200m, 4LC Optic Breakout 50/125

Varenr.:
C-4LC/4LC-656
  • Type Fiber
  • Kontakt 1 LC
  • Kontakt 2 LC
  • Farge Oransje
  • Lengde 200m
Beskrivelse

C-4LC/4LC 4LC Fiber Cable

Kramer's 4LC fiber optic cables are constructed of 4 individual color coded multimode 50/25um simplex cables of diameter 2.0mm each, contained in a round overall orange jacket. They are intended primarily as companion to various Kramerdetachable transmitter/receiver sets.

  • Quality Construction - Sub-cables are color coded: red, green, blue and orange and are terminated with the popular LC connectors for easy installation and are shipped with dust caps at the ends.
  • Numerous Applications - Use these cables to connect our optical transmitter and receivers for DVI and HDMI, such as: 610 T/R, 621 T/R and 631 T/R.
  • Varied Selection of Lengths - Available in lengths ranging from 10 - 300 meters (33 to 990ft), and by special order up to 500 meters (1,650ft).

Construction
FIBER CORD:
PVC (OFNR) 2.0 x 4.
FIBER:
Multimode 50/125μm Optical fiber.
Diameters
OUTER DIAMETER:
7.0 mm , color Orange.
Electrical
INSERTION LOSS:
0.3dB.
OPERATING WAVELENGTH:
850nm.
Overall
OPERATING TEMP. (°C):
-40 °C ~ + 80 °C .
STORAGE TEMP. (°C):
-40 °C ~ + 80 °C.

Model Description Feet Meter
4LC-4LC
C-4LC/4LC-33 4 LC Fiber Optic Breakout Cable  33' 10.06M
C-4LC/4LC-66 4 LC Fiber Optic Breakout Cable  66' 20.12M
C-4LC/4LC-99 4 LC Fiber Optic Breakout Cable  99' 30.18M
C-4LC/4LC-164 4 LC Fiber Optic Breakout Cable  164' 49.99M
C-4LC/4LC-328 4 LC Fiber Optic Breakout Cable  328' 99.97M
C-4LC/4LC-656 4 LC Fiber Optic Breakout Cable  656' 199.95M
C-4LC/4LC-984 4 LC Fiber Optic Breakout Cable  984' 299.92M

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.
Copyright 2024 Kinly. All rights reserved.