Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv
Logg inn Logg inn

LinkIT Fiberpatch armert OM3 LC/LC 300 m Flettet stålkappe duplex LSZH aqua farge

Forsiden Kabler Kabler LinkIT Fiberpatch armert OM3 LC/LC 300 m Flettet stålkappe duplex LSZH aqua farge
Du må logge inn for å handle/se priser.
LinkIT Fiberpatch armert OM3 LC/LC 300 m Flettet stålkappe duplex LSZH aqua farge (ARMOM3LL-3000M)
LinkIT Fiberpatch armert OM3 LC/LC 300 m Flettet stålkappe duplex LSZH aqua farge (ARMOM3LL-3000M)
LinkIT Fiberpatch armert OM3 LC/LC 300 m Flettet stålkappe duplex LSZH aqua farge (ARMOM3LL-3000M)
LinkIT Fiberpatch armert OM3 LC/LC 300 m Flettet stålkappe duplex LSZH aqua farge (ARMOM3LL-3000M)

LinkIT Fiberpatch armert OM3 LC/LC 300 m Flettet stålkappe duplex LSZH aqua farge

Varenr.:
ARMOM3LL-3000M
EAN:
7072262011899
Beskrivelse

Fiberpatch armert OM3 LC/LC 300 m

ARMOM3LL-3000M

Specifications:
  • Flettet, fleksibel stålkappe og stålfolie for beste beskyttelse
  • 2 x 3 mm ytre diameter
  • Bending radius 10D mm static
  • Tensile short 400N, Long 200N
  • OM3 50/125 for 10Gb
  • Operativ temp: -40°C to +90°C
  • Aqua farge

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.
Copyright 2024 Kinly. All rights reserved.